• Wpisów: 44
  • Średnio co: 30 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 21:09
  • Licznik odwiedzin: 9 174 / 1391 dni
 
abrazamee.y.veras
 
Heej.!co u was słychać ? U mnie spoko jest :D We wtorek miała być wycieczka rowerowa, ale przesunięta na jutro xD Zdałam kartę rowerową.! <3
Jej.!
No więc łapcie nutkę dnia:


Zdecydowałam pisać opki o Leonettcie :*
No więc opis poctaci <3

~♥~ ~♥~ ~♥~

Violetta

1.jpg


To 20- letnia dziewczyna. W przyszłości che zostać prawnikiem. Jest o bardzo dobrym charakterze, ma najlepszą przyjaciółkę Francescę. To będzie jej pierwszy dzień na studiach.


Leon

le.jpg


To 21- letni chłopak o brązowych oczach. Jest żartobliwy, jest już drugi rok na studiach prawniczych. Jego najlepszym przyjacielem jest Federico. Aktualnie nie ma dziewczyny.


Francesca

fra.jpg


To 20-letnia dziewczyna o ciemnych włosach i bardzo dobrym charakterze. Jest najlepszą przyjaciółką Violetty. To będzie jej pierwszy dzień na studiach.


Federico

fed.jpg


To 22- letni chłopak. Jest najlepszym kolegą Leona. Zawsze wspiera go. To bardzo miły chłopak, też chodzi na te same studia co Leon.


Gery

ge.jpg


To 20- letnia dziewczyna. Nie ma dużo przyjaciół, jest nieprzyjemną osobą, lubi udawać kogoś kim nie jest. Też to będzie jej pierwszy dzień na studiach.


Diego

die.jpg


21-letni chłopak. Jest bardzo szalony, jego najlepszym przyjacielem jest Andres. Spodoba się jemu tylko jedna dziewczyna.~♥~ ~♥~ ~♥~~


Ona-Violetta:
Nowa szkoła, nowi ludzie, nowe przyjaźnie i miłości. Miała już kiedyś chłopaka, ale już z nim nie jest. W przyszłości che być prawnikiem Czy się w kimś zakocha?

On-Leon:
To już jego drugi rok na studiach. Jego największym marzeniem jest to, że che być prawnikiem. Nie ma dziewczyny. Czy w tym roku pozna miłość ?

~♥~ ~♥~ ~♥~~

Podobało się? Chcecie pierwszy rozdział?
Nie mam talentu do prologów.

No więc to tyle. <3 :*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego