• Wpisów: 44
  • Średnio co: 30 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 21:09
  • Licznik odwiedzin: 9 099 / 1361 dni
 
abrazamee.y.veras
 
Co u wass? U mnie jak na razie to jest git. No więc oceny mam spoko ;) I chyba pasek na świadectwie będzie ^^ No więc sporka, że ja tak wpisów nie dodaję, to już mój 28 wpis, a dni na blogu mam 65, no więc przeszła mi wena na post :)
Teraz jakaś nuta :

Jest świetna polecam :)
No więc oglądaliście Violkę? No ja tak, wreszcie nadrobiłam odcinki :)))
No więc teraz streszczenie odcinków z tego tygodnia.

***

ODC 66:
Angie jest nieco rozjuszona sprawą zamknięcia Studio. Fedemiła rozmawia, jednak przeszkadza im Priscilla. Matka Ludmiły kupuje pająka. Ludmiła wyczuwa w tym wszystkim kombinacje i nie pozwala, by Priscilla zrobiła coś głupiego. Alex/Clement namawia ojca, aby nie sprzedawał szkoły muzycznej. Potem decyzję Nicolasa próbuje zmienić również Leon i Violetta. Priscilla podkłada wielkiego pajęczaka do samochodu Angie. Violetta podsłuchuje rozmowę Lu i Pris, przez co córka Germana chce mu o tym, jak najszybciej powiedzieć. Priscilla zrzuca Violettę ze schodów.


b2.pinger.pl/da29a3ea87b53b508c73dd7f9a404e16/lus.jpg

ODC 67:
Violettę znajdują przypadkowi ludzie, gdy pytają się jej co się wydarzyło ona nic nie pamięta. Angie z radości na wieść o kupiony Studio przytula Germana. Gregorio w Studio zaczyna wariować. Ramallo dostaje telefon i dowiaduje się, że Violetta jest w klinice. Angie dzwoni do Violetty i zostawia wspólnie z Germanem wiadomość na skrzynce głosowej. Violetta wraca do domu i mówi, że została popchnięta ze schodów przez Ludmilę, jak wiemy prawda była zupełnie inna. Priscilla udaje głupią i idzie pogadać z córką. Francesca nie może uwierzyć, że to Ludmila, Cami jednak sądzi, że to możliwe. Nati jak prawdziwa przyjaciółka przychodzi wysłuchać Ludmily. Natomiast Priscilla zamówiła jej szkołę w Szwajcarii. German zaczyna podejrzewać Priscillę. Jak myślicie jak długo będzie miał klapki na oczach? Pablo zostaje ponownie dyrektorem. León oskarża Gery o zrzucenie Violetty ze schodów. Violetta nie może uwierzyć, że ojciec jej nie chce wierzyć. Angie oskarża Priscillę o wszystko. Gdy Cami nie może sobie poradzić ze scenariuszem, Francesca sprowadza Brodueya.


b4.pinger.pl/(…)lalalalalal.jpg…

ODC 68:
amili scena wychodzi niesamowicie. Angie wypomina Priscili, że jest szalona zrzucając Violettę ze schodów. Ta odpowiada, że nie ma ona dowodów. Violetta jest zdziwiona, że Ludmila dokończy naukę w Europie. Federico sądzi, że powinno porozmawiać z jej ojcem. Czy Camila dostanie ciekawą propozycję? Czy Studio podejmie się projektu w Sevilii? Czy dowiedzą się o propozycji zbyt późno? Angie i Violetta dogadują się, że to jednak może Priscilla zrzuciła ją ze schodów. Priscilla oczywiście wszystko słyszę i robi awanturę. German również jest zmieszany tą całą sprawą. Olga nie daje spokoju Nicolasowi w sprawie występu zespołu. Pablo wraca do Studio. Federico prosi o pomoc Olgę i Ramallę w sprawie wyjazdu Ludmily. Dzięki Beto Angie i German znajdują list odnośnie Sevilii. Jade oddaje pierścionek Nicolasowi. León przeprasza Gery, że posądził ją o zrzucenie Violi ze schodów. Pomysłowa Camila proponuje zrobienie tematów w parach, Diecesca, Bromi, Naxi oraz Leónetta. Na dźwięk ostatniej pary Gery dostaje szału i stara się wytłumaczyć, że to nie najlepszy pomysł, ale Alex sądzi, że to oni powinni zdecydować, pomysł Leonowi się podoba. Alex i Gery będą pracować razem. Diego jest pewny, że to jego ojciec podarł propozycję odnośnie festiwalu. Uczniowie przepytują przechodniów w sprawie wypadku Vilu, ale nie dowiadują się niczego, ale León zauważa kamerę. Brenda po raz kolejny odwiedza Pablo w Studio. Francesca jest oburzona zachowanie Diego wobec ojca. Violetta jest zdziwiona tym co zobaczyła z nagrania.

b2.pinger.pl/(…)hqdefault.jpg…

ODC 69:
Violetta boi się zranić serce ojca, ale wie, że będzie musiała powiedzieć mu prawdę. Leon wspiera dziewczynę i razem mówią prawdę. German chce zgłosić sprawę na policję. Miedzy Diego i Francescą dochodzi do kłótni. Maxi chce nakierować nowych uczniów na ich drodze muzycznej. Priscilla przyznaje, że czuła się zagrożona przez Angie i Violettę, to jednak nie uchrania jej przed poniesieniem odpowiedzialności. Dla wszystkich jest to ciężkie, szczególnie dla Ludmiły. Francesca próbuje przekonać Gregorio do zmiany decyzji. Priscilla wynajmuje fałszywych policjantów, aby nie zostać zatrzymana. Ludmiła dowiaduje się, że może zostać z rodziną Castillo, stałą się częścią ich rodziny. Violetta proponuje jej, aby zaśpiewała z nią w duecie w Sevilli. Gery opowiada Alexowi nowy plan rozdzielenia Violetty i Leona, chłopak Ne jest skory do działania. Violetta przeprasza przy wszystkich Ludmiłę.

b4.pinger.pl/(…)hqdefault.jpg…

ODC 70:
Ojciec Ludmiły je zszokowany postępowaniem żony. Spotkanie to umożliwia im pogodzenie się. Gery i Alexowi udaje się znowu rozdzielić Leona Violettę. Chłopak jednak zaczyna coraz mocniej czuć cos więcej do Gery. Jade chce odzyskać Nicolasa i zwraca się o pomoc do Germana. On tłumaczy jej błąd. Ludmiła szczerze rozmawia z Violettą o tym, co się do tej pory wydarzyło. Pablo chce, aby Violetta była jego prawą ręką. Gregorio szkaluje nowych uczniów, ponieważ p oraz kolejny nie został dyrektorem. Violetta i Ludmiła ćwiczą nowa piosenkę. Nowe pokolenie Studio nie potrafi dojść do porozumienia, aby móc stworzyć zespół. R5 gra w Studio. Francesca proponuje Diego, aby Gregorio powrócił do Art. Rebel, dzięki któremu mógł się spełnić. Trio Olgi, Ramallo i Beto zaczyna irytować Nicolasa, którzy chcą być sławni. Broduey uważa, że udział Camili w filmie nie jest dobrym pomysłem.

b3.pinger.pl/5b57edbbfda58c5011531b51d7017503/3.jpg

***

Mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłam :)
Jeszcze raz przepraszam.
No i wpadajcie:
bff.ewelina.kinga.pinger.pl/
para.siempree.pinger.pl/

2 czerwca mam wycieczkę jupii ^_^
No to papatki *.*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego